Jako jedyna firma w Polsce posiadamy na miejscu pełne zaplecze maszynowe, aby w pełni spersonalizować Twoją przyczepę i okleić ją, aby nie było drugiej takiej samej na całym świecie!

Oklejaniem przyczep, pojazdów, kamperów, łodzi, skuterów motocykli i długo by jeszcze wymieniać, zajmujemy się od ponad 15 lat! Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać dla Ciebie najlepszą formę oklejenia!

To nie wszystko! Zajmujemy się również profesjonalnym projektowaniem, tak aby usługa została kompleksowo wykonana w jednym miejscu.

Nabyte przez lata doświadczenie pozwala nam zaoferować w pełni kompleksową usługę. Możemy dla Ciebie wykonać przyczepę w dowolnym rozmiarze, z dowolnymi dodatkami, zmianami i udogodnieniami. Inne koła, trap zamiast najazdów, wyższe buty, malowanie na wybrany kolor i wiele, wiele innych. Dorzucając do tego usługę personalizacji i indywidualnego oklejania, sprawimy, że Twoja przyczepa będzie w pełni customowa i nie spotkasz już drugiej takiej na ulicy.

Pracujemy na profesjonalnych produktach takich firm jak 3M, Avery, Orafol, MacTac. Zaplecze sprzętowe uzupełniają plotery tnące i drukujące, a całość spaja praca grafika i profesjonalne oprogramowanie.

Jeśli chcesz skorzystać z takiej usługi i wyjechać nową, szytą na miarę i w pełni dostosowaną do Twoich potrzeb zawodowych przyczepą powiedz nam o tym! A może chcesz po prostu nadać jej indywidualnego charakteru, również daj nam znać! Lubimy każde wyzwanie, a ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Wszystkie projekty wyceniamy indywidualnie. Napisz do nas!