Oto kilka najważniejszych zalet. Poznaj je już teraz!

Przyczepy firmy WIOLA są wykonane z wysokiej jakości stali Domex 420, która gwarantuje wyjątkową wytrzymałość. Producent nie używa tańszych i mniej trwałych materiałów, które są bardziej podatne na pęknięcia i uszkodzenia. Stal Domex 420 jest łatwa w obróbce, a także można ją pokryć powłokami antykorozyjnymi.

Przyczepy WIOLA posiadają innowacyjne ramy, które zostały opracowane w 2006 roku. Są one lekkie i bardzo wytrzymałe. Każda rama jest produkowana od podstaw, od obróbki po montaż końcowy.

Rama cynkowana ogniowo pozwala na lepszą ochronę przed korozją. Wszystkie elementy przyczepy są precyzyjnie dopasowane i sprawdzane pod względem wytrzymałości. Do produkcji używany jest laser światłowodowy Fibermak.

Do produkcji układu jezdnego WIOLA używa tylko najlepszych podzespołów, takich jak osie firmy AL-KO, które charakteryzują się niskim zużyciem i wysoką wytrzymałością.

Nasze przyczepy są również wyposażone w nowoczesne systemy hamulcowe, które zapewniają bezpieczeństwo podczas jazdy. Wszystkie modele przyczep posiadają również wentylowane koła, które zwiększają trwałość opon i zapewniają lepszą kontrolę nad pojazdem.

Fabryka jest wyposażona w nowoczesne maszyny i narzędzia, co pozwala na precyzyjną produkcję i zwiększa jakość przyczep. Wszystkie przyczepy są poddawane rygorystycznym testom jakościowym przed wysyłką, aby zapewnić najwyższą jakość produktu końcowego.

Producent oferuje również szeroki wybór akcesoriów, takich jak plandeki, kosze i uchwyty, dzięki czemu nasze przyczepy mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.